Saglampatent.com.tr Sitesi’nde Kredi Kartı İle Alışveriş Çok Güvenli!

Saglampatent.com.tr sitesi internet üzerinden alışverişin yaygınlaşmasını amaçlamaktadır. Genel olarak internet kullanıcıları web sitelerinden yapılan alışverişleri güvenli bulmamaktadır.

Biz bu güveni sağlamak amacı ile, her e-ticaret sitesinde olduğu gibi, sitemizden gerçekleştireceğiniz siparişlerin güvenli sayfalardan yapılmasını sağlıyoruz. Bütün sipariş aşamaları tamamen Comodo Positive marka 128 Bit SSL Güvenliği altındaki sayfalardan geçmektedir.

Sipariş aşamalarına geçtiğimizde adres bölümünün https:// ile başladığını göreceksiniz. Bu yaptığınız işlemin tamamen güvenli bir ortamda gerçekleştiğini gösterir. Üçüncü kişiler kredi kartı bilginize ulaşamaz.

 

Kredi Kartı Bilgileriniz Kaydedilmez!

Sipariş aşamalarında kullandığınız kredi kartı bilgileriniz sunucularımızda tutulmamaktadır. Yapılan işlemin ofisimizde yaptığınız işlemle arasında hiçbir fark yoktur. Biz kart numaranızın sadece ilk 4 ve son 4 rakamını görürüz. Bu kayıtlarda bize bankamız tarafından sağlanmaktadır.

Saglampatent.com.tr’ ye güven!

Saglampatent.com.tr’de sipariş süresi boyunca sürekli olarak iletişim kurabileceğiniz Müşteri hizmetleri personelimiz çalışmaktadır. Site ziyaretçilerinden gelen mailleri mümkün olan en kısa sürede cevaplamayı çalışma saatleri içerisinde müşterilerimiz tarafından telefon aracılığıyla gelen soruları en açık şekilde cevaplandırmayı kendimize görev edindik.

Web sitemizden bize ulaşabileceğiniz her türlü iletişim adreslerini (telefon, mail,adres vs…) ulaşabilirsiniz.

1
saglampatent.com.tr Whatsapp iletişim sistemine hoşgeldiniz. Bu sistem üzerinden direkt iletişime geçebilirsiniz.